2019-11-29

Zyskaj podwójny Cashback w trakcie Cashb(l)ack Week

UWAGA: PODWÓJNY CASHBACK NALICZANY JEST PO POTWIERDZENIU TRANSAKCJI PRZEZ PARTNERA ONLINE.

W USA piątek po Święcie Dziękczynienia otwiera sezon zakupów bożonarodzeniowych. Jest to tak zwany Black Friday. Przeceny w sklepach sięgają czasem -90%! W Cashback World poszliśmy o krok dalej. Oprócz interesujących zniżek mamy dla Was coś extra - podwójny Cashback za zakupy zrobione u naszych Partnerów Online! Co więcej, akcja trwa nie ogranicza się tylko do jednego dnia. Nie, nie! U nas świętujemy cały tydzień. Cashb(l)ack Week trwa od 29. listopada do 6. grudnia!

Żeby ułatwić ci poruszanie się między okazjami, wyselekcjonowaliśmy kilka kategorii, które znane są z najlepszych ofert na Black Friday!

  • Elektronika i oprogramowania: Jeśli poszukujesz nowego telewizora czy zestawu kina domowego, teraz jest dobry czas, aby zrobić takie zakupy. Bez problemu powinieneś także znaleźć funkcjonalnego laptopa lub profesjonalny komputer wraz z oryginalnym oprogramowaniem w bardzo korzystnej cenie. Sprawdź Partnerów Online z tej kategorii, zrób zakupy i otrzymaj podwójny Cashback!

  • Gry i zabawki: Twój mężczyzna jest zapalonym gamerem? Twoja pociecha poprosiła Mikołaja o nową zabawkę? Dla dzieci małych i większych ta kategoria to nie lada gratka! Playstation, Xboxy, Nintendo i multum gier oraz zestawy Lego, misie-tulisie, lalki z Krainy Lodu oraz samochodziki Hot-Wheels! To wszystko kupisz taniej i z podwójnym Cashback'iem!

  • Telefon i Internet: To może być idealna pora na wymianę starego smartphona na nowy model. Przy okazji można się pokusić o zakup pasujących akcesoriów. Spokojnie, nie wydasz fortuny! Obniżka cen i podwójny Cashback pomogą Ci zaoszczędzić.
To tylko kilka pomysłów. Obniżki cen i podwójny Cashback dotyczą także zakupów z innych kategorii naszych Partnerów Online. Życzymy powodzenia w zakupach i dużo Cashback'u!

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.