2019-03-06

Z okazji Dnia Kobiet podaruj jej coś wyjątkowego!

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto.

8 marca w Polsce celebrujemy płeć piękną i jej wszystkie atrybuty. Kobiety to wyjątkowe silne stworzenia. To matki poświęcające całe swoje życie wychowując ukochane dzieci. To partnerki dumnie wspierające swoje drugie połówki. To wdzięczne córki. To oddane przyjaciółki. Każda zasługuje na uznanie.

Niektórzy z Was pewnie pamiętają czasy, gdy na Dzień Kobiet kupowało się Paniom rajstopy i goździki. Czasy się zmieniły, a asortyment sklepów się powiększył. Żeby ułatwić Wam poszukiwania przygotowaliśmy kilka propozycji:

  • kwiaty: niekoniecznie wspomniane wcześniej goździki, czy żółte tulipany. Bukiet ulubionych kwiatów skomponowany z myślą o obdarowywanej kobiecie na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.

  • biżuteria: bransoletka lub wisiorek dopasowany do osobowości obdarowywanej Pani jako prezent? To nie może się nie udać!

  • kosmetyki: zmysłowe perfumy, wymarzona paletka cieni do powiek, czy zestaw kosmetyków do kąpieli na pewno nie spotkają się z grymasem na twarzy.

Nasze sklepy online mają do zaoferowanie te i wiele innych pomysłów na prezent idealny!

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.