2019-12-19

Najlepsze świąteczne oferty last minute

Odliczamy już w zasadzie ostatnie godziny do Bożego Narodzenia. To dobry czas, żeby sprawdzić czy kupiliśmy wszystko i mamy prezenty dla każdego. Zakupy online w tej chwili to raczej nienajlepszy pomysł, który niesie ze sobą ryzyko opóźnień w dostawie. Co w takim razie warto zrobić?

Cashback World oprócz sklepów online ma przecież wielu Partnerów Handlowych honorujących eVouchery, bony, a także kartę Cashback Card.

  • eVoucher - zawsze z Tobą w Twoim telefonie! Oczywiście, wszyscy znamy eVouchery. Są wygodne, zawsze przy Tobie, no i za ich zakup otrzymujesz Cashback! Ale to nie koniec ich zalet. Uwaga, mogą posłużyć za... prezent! Tak! To może trochę kontrowersyjne, bo są elektroniczne. Ale zawsze możesz je wydrukować - są estetycznie zaprojektowane i idealnie wypełnią kartę świąteczną. Dla zapominalskich lub bliskich, z którymi się nie zobaczysz osobiściw w te Święta możesz przesłać je mailem dopisując życzenia. Prezent idealny!

  • Karta Cashback Card - sprawdź Partnerów Handlowych w Twojej okolicy! Może jej nie podarujesz, ale dzięki niej zrobisz zakupy w najbliższym sklepie i dostaniesz przedświąteczny Cashback.
Pomogliśmy choć trochę w tym gorącym czasie? Mamy nadzieję, że tak ;)

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.