2020-02-03

Jest przyjemniej kiedy wszyscy korzystają!

Co jest lepszego niż wspieranie swojego klubu, przy jednoczesnym zbieraniu korzyści podczas zakupów? Oczywiście lepiej robić to razem z innymi. Jako kibic Lechii Gdańsk z pewnością znasz wielu sympatyków klubu. Zaproś ich do Programu, aby zbierać Cashback przy każdym zakupie, jednocześnie wspierając program młodzieżowy Lechii Gdańsk.

Bezpłatne zaproszenie do programu Cashback Lechii Gdańsk

Naprawdę łatwo jest zaprosić znajomych do Programu Cashback Lechii Gdańsk. Sprawdź nasz formularz Tell-a-Friend, wprowadź odpowiednie dane i wyślij je. Zanim to zrobisz, upewnij się, że wysyłasz zaproszenia tylko osobom, które rzeczywiście chcą je otrzymać. Gdy tylko znajomi otrzymają wiadomość e-mail z zaproszeniem, wystarczy, że klikną w link i od razu przejdą do rejestracji.

Korzyści dla Ciebie, Korzyści dla Lechii Gdańsk

Teraz rozpoczyna się zabawa. Kupuj razem, dziel się najlepszymi ofertami ze znajomymi lub po prostu rywalizuj o najwyższy Cashback. W rzeczywistości powód, dla którego otrzymujesz zakupowe korzyści, nie jest tak ważny, najważniejsze jest to, że pomogłeś innym zbierać Cashback przy każdym zakupie - a jednocześnie wspierasz Lechię Gdańsk i jej program młodzieżowy. Czy jest coś lepszego? Zaproś znajomych do Programu Cashback Lechii Gdańsk już teraz.


* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.