TAK ZYSKUJESZ DZIĘKI PROGRAMOWI CASHBACK LECHII GDAŃSK

W Programie Cashback Lechii Gdańsk przyjemność zakupów wysuwa się na pierwszy plan, dlatego dzięki licznym Partnerom Handlowym klub oferuje możliwości zakupowe zaspokajające niemal każdy gust.

Jakim rodzajem kupującego jesteś?
Lechia Gdańsk Cashback Fan Card: jedna karta, wszystkie branże, wiele korzyści
Zakupy online: korzystaj z bogatej oferty sklepów online

Lechia Gdańsk Cashback Fan Card

Tak to działa: przy kasie danego Partnera Handlowego pokazujesz Lechia Gdańsk Cashback Fan Card i otrzymujesz Cashback oraz Shopping Points wspierając jednocześnie młode talenty Lechii Gdańsk.
Postępuj tak, jak w przypadku innych kart klienta! W przypadku Lechia Gdańsk Cashback Fan Card dostaniesz jednak więcej: zwrot pieniędzy przy każdym zakupie, Shopping Points oraz świadomość, że wspierasz młode talenty piłkarskie swojego ulubionego klubu! Dodatkowo swoją Lechia Gdańsk Cashback Fan Card możesz wykorzystać jako kartę wstępu na stadion.

Partnerów Handlowych akceptujących Lechia Gdańsk Cashback Fan Card znajdziesz na cashback.lechia.pl. W wyszukiwarce możesz skorzystać z funkcji filtra i wyszukać tylko Partnerów Handlowych akceptujących Lechia Gdańsk Cashback Fan Card . Otrzymasz wtedy wykaz Partnerów, u których możesz korzystać z karty, aby otrzymać Cashback i zbierać Shopping Points.

 

 LECHIA GDAŃSK CASHBACK FAN CARD

Jak możesz nabyć swoją Lechia Gdańsk Cashback Card? Całkiem prosto. Cashback Fan Card otrzymasz w punkcie wydawania kart przy stadionie. Karta ta stanowi dodatkowo kartę wstępu na stadion i można ją nabyć za 12 PLN.

Jeśli posiadasz już Lechia Gdańsk Cashback Fan Card i chcesz się jedynie zarejestrować do Programu Cashback Lechii Gdańsk, podczas rejestracji na cashback.lechia.pl podaj kod kreskowy ze swojej karty. Od tej pory możesz w pełni cieszyć się swoimi korzyściami zakupowymi.

Jeżeli jesteś już zarejestrowany i chcesz po prostu zintegrować Lechia Gdańsk Cashback Fan Card z Twoim Profilem, zaloguj się swoimi danymi dostępu na cashback.lechia.pl i w Twoim Profilu w zakładce "Moje karty" wpisz kod kreskowy z karty.

ONLINE SHOPPING

Na cashback.lechia.pl znajdziesz wiele sklepów online, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Zaloguj się i przy pomocy wyszukiwarki wyszukaj sklep online. Z wyszczególnionych sklepów internetowych wybierz interesujący Cię sklep, a otworzą się przed Tobą drzwi do zakupowego świata korzyści 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Zapewnij sobie Cashback i Shopping Points oraz wspieraj młode talenty Lechii Gdańsk przez całą dobę nie wychodząc z domu!

W celu otrzymania korzyści z zakupów, ważne jest, aby przejść do sklepu poprzez jego link na cashback.lechia.pl. W wielu sklepach online dostępne są specjalne , które przyniosą Ci kolejne korzyści przy zakupach. Wystarczy rzucić okiem na zakładkę "Promocje & Deals" na cashback.lechia.pl!!

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.