Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000604

Warunki


Prosimy mieć na względzie, iż reklamacje dotyczące braku zarejestrowania transakcji u tego Partnera Online nie będą rozpatrywane. Prosimy zweryfikować konfigurację systemu przed złożeniem zamówienia, aby upewnić się, że przeglądarka posiada poprawne ustawienia dotyczące plików cookies. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość. U tego Partnera Handlowego korzyści naliczane są od kwoty netto, ponieważ jest to jego standardowy sposób rozliczeń.

Opis

ABOUT YOU to pierwszy sklep online z modą, który naprawdę Cię rozumie i inspiruje. Trzymaj rękę na pulsie - sprawdzaj zestawy od naszych influencerów i znajdź styl, który idealnie do Ciebie pasuje. Nasz sklep wyróżnia się szerokim wyborem asortymentu, inspiracjami oraz spersonalizowanym doświadczeniem robienia zakupów.

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie ABOUT YOU?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.