Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1 za 150 USD Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000593

Warunki


Prosimy mieć na względzie, że w przypadku zakupów na platformie Aliexpress.com transakcja może pojawić się dopiero po 72h, a czas na jej rozliczenie ulec wydłużeniu do ponad 90 dni.

Jest to związane ze specyfiką tej platformy, na której kupowane produkty są wysyłane z Azji, a kupujący musi potwierdzić fakt ich doręczenia, co wpływa na dłuższy czas ich weryfikacji przez Aliexpress.com.

Prosimy mieć na względzie, iż reklamacje dotyczące braku zarejestrowania transakcji u tego Partnera Online nie będą rozpatrywane. Prosimy zweryfikować konfigurację systemu przed złożeniem zamówienia, aby upewnić się, że przeglądarka posiada poprawne ustawienia dotyczące plików cookies. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
U tego Partnera Handlowego korzyści naliczane są od kwoty netto, ponieważ jest to jego standardowy sposób rozliczeń.

Opis

Aliexpress.com to powstała w Chinach jedna z największych platform sprzedażowych na świecie. Oferuje ponad 100 milionów produktów w wielu kateogriach - od elektroniki i odzieży poprzez produkty dla domu i ogrodu, skonczywszy na asortymencie dla dzieci.

Oferowane towary wyprodukowane zostały w Chinach i wystawiane są przez lokalnych przedsiębiorców. W wielu przypadkach podana cena zawiera koszt dostawy do Polski, a płatność realizowana jest poprzez kartę kredytową lub debetową.
 

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie AliExpress?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.