Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000158

Warunki

U tego Partnera Handlowego korzyści zakupowe naliczane są od kwoty brutto.

Opis

Nexterio.pl to sklep internetowy z artykułami do domu i ogrodu. Nasza nowoczesna platforma sprzedażowa zapewnia towary do remontu i wykończenia wnętrza oraz do pielęgnacji i urządzenia ogrodu. Jesteśmy częścią firmy Megastore.pl, która działa na rynku od 2009 roku. Doświadczenie i dbałość o Klienta sprawiły, że zajmujemy czołowe miejsca w rankingach e-sklepów. Nasza oferta obejmuje ponad 36 000 produktów dostępnych od ręki. W jednym miejscu zakupisz potrzebne materiały takie jak odpowiednie oświetlenie, artykuły sanitarne, wykończeniowe czy towary dekoracyjne. Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz liczyć na wysokiej jakości materiały od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Na stronie www.nexterio.pl znajdziesz wiele pożytecznych porad, ciekawych aranżacji oraz inspiracji na stworzenie pięknego wnętrza. Ciągle rozwijamy się i dbamy o to, aby zapewnić kompleksową ofertę, konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę.

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie nexterio.pl?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.