Cashback & Shopping Points

 • 1% + 0,5 za 450 PLN Zakup
 • AKCEPTACJA Zakupy internetowe

Kontakt

 • Kontakt
  Telefon: +48 12 395 12 55
 • Ważne!
  Przed dokonaniem zakupu upewnij się, że Twoja przeglądarka zezwala na akceptację plików cookie . Wszystkie inne ważne wskazówki dotyczące Online Shopping znajdziesz w FAQ .
 • Numer Partnera Handlowego
  779000082

Warunki

U tego Partnera Handlowego korzyści zakupowe naliczane są od kwoty brutto.

Opis

RTV EURO AGD to lider rynku RTV i AGD w Polsce. Od lat jesteśmy obecni na listach rankingów największych polskich przedsiębiorstw oraz również jako czołowy reklamodawca w prasie codziennej, radiu i Internecie.  

Klient odwiedzający sklep internetowy www.euro.com.pl może zawsze liczyć na najniższe ceny, bogatą ofertę promocyjną oraz fachowe doradztwo naszych konsultantów przy zakupie.  

W swojej ofercie mamy ponad 69 000 produktów znanych polskich i zagranicznych marek. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każdy zawsze znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.  

Klient może zamówić towar w naszym sklepie internetowym, a odebrać w jednym z ponad 279 sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w 175 miejscowościach w całej Polsce. Ponadto oferujemy wiele dodatkowych usług związanych ze sprzedażą – zakupy na raty, własny niezawodny transport, podłączenie sprzętu u Kupującego w domu - co nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji i sprawia, że jesteśmy największym w swojej branży sklepem internetowym w Polsce.

Nie możesz znaleźć swojego zakupu w sklepie euro.com.pl?

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.