W. Kruk

Cashback & Shopping Points

  • 4% + 4 za 450 PLN Zakup

Opis

eVoucher może zostać wymieniony na dowolny towar dostępny w sieci sklepów marki W.KRUK oraz w sklepie internetowym www.wkruk.pl. Niektóre skanery mogą nie czytać poprawnie kodów. W takich przypadkach kod należy wprowadzić ręcznie.

Naszą przygodę z jubilerstwem rozpoczęliśmy w 1840 roku. Nikt wtedy nie przypuszczał, że 170 lat później będziemy jedną z najbardziej znanych marek jubilerskich w Polsce. Pracowaliśmy nad tym cztery pokolenia. Nasza pasja, połączona z wieloletnim doświadczeniem i miłością do pięknych rzeczy, stworzyła markę W.KRUK.

Nasze produkty są połączeniem tradycji i aktualnych trendów. Zdobywane przez lata doświadczenie, połączone z otwarciem na nowoczesność, uczyniło nas ekspertem w dziedzinie biżuterii.

Dbamy o naszą tradycję, lecz jednocześnie jesteśmy otwarci na nowości, dlatego regularnie wprowadzamy modowe kolekcje autorskie.

Oprócz biżuterii oferujemy Państwu najlepsze marki zegarków. Jesteśmy jedynym przedstawicielem Firmy Rolex w Polsce.

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.