Biuro Podróży Jagiellonia

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 450 PLN Zakup

Opis

eVoucherem zapłacisz w połączeniu z gotówką w biurze podróży Jagiellonia w Krakowie

Biuro Podróży Jagiellonia jest najstarszym krakowskim multiagencyjnym biurem podróży.

W 2018 roku firma obchodzić będzie 25 lecie działalności. Od samego początku istnienia biura priorytetem jest jakość, dlatego Klientom proponowane są wyłącznie oferty wyłącznie renomowanych organizatorów o ugruntowanej pozycji.

Wynikiem realizacji tej filozofii jest fakt, iż Jagiellonia jako jedyne biuro podróży w Polsce ma przywilej pochwalenia się tym, że od początku swojej działalności nigdy nie sprzedawała ofert jakiegokolwiek touroperatora który zbankrutował.

Bezpieczeństwo i troska o Klienta, uczciwość i zaangażowanie, jak również jakość obsługi wpływają bezsprzecznie na budowanie zaufania oraz długoterminowych relacji i bezpośrednio przedkładają się na najniższy odsetek reklamacji ze wszystkich biur podróży działających w Polsce. Korelując powyższe z Gwarancją Najniższej Ceny na każdą z ofert dostępnych w Polsce, mamy receptę na urlop idealny.  #takjaklubisz

Od 1993 roku z Jagiellonią podróżowało ponad 130 tysięcy Klientów. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo do nich dołączyć.

* The margin benefits are dependant on the products purchased and the Loyalty Merchant. All hereto information on this website is therefore without guarantee.